Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Absolwenci klasy sportowej

Absolwenci gimnazjum

Klasa Taekwondo - rocznik 1998

Gimnazjum - rocznik 1998
Dądalski MaciejDybowska Ewelina
Górny JakubKęstowicz Radosław
Kowalczyk MilenaLesińska Dominika
Markiewicz DariaPieczka Anna
Plaskiewicz ErykSahn Remigiusz
Żółkowska Paulina

Klasa Taekwondo - rocznik 1997

Gimnazjum - rocznik 1997
Ceglarska AnnaDorniak Martyna
Głowacki BartoszGołdyn Adriana
Górska NataliaLorbiecki Kamil
Melkowska PaulinaNiedźwiecka Anna
Niedźwiecka ZuzannaPliszka Dominik
Podgóreczny KonradSawicki Piotr
Szaflik OliwiaWojnarowicz Mariusz
Ziółkowska Samanta

Klasa Taekwondo - rocznik 1996

Gimnazjum - rocznik 1996
Bieniaszewski JakubGraba Iga
Grabarski JakubNowak Igor
Nowicki MikołajPłaczek Jakub
Rzepiński MichałStawska Aleksandra
Stefański MateuszUlfig Jagoda
Walczak DanielWierzbicki Marcin
Woźniak MikołajŻakowska Paulina

Klasa Taekwondo - rocznik 1995

Gimnazjum - rocznik 1995
Basiński ArturCeglarski Marek
Glazik NicoleLeśniak Dawid
Olkiewicz AleksandraPałaszewski Mateusz
Tuliński RicardoWójcik Michał
Zastępowski Mateusz

Klasa Taekwondo - rocznik 1994

Gimnazjum - rocznik 1994
Bojarski PatrykCękała Damian
Czeszejko PatrycjaFurtak Michał
Leśniak PatrykLis Katarzyna
Lis ZuzannaŁapka Jędrzej
Kasprzak AdriannaWilczyńska Lucyna
Zalewski OdyseuszŻurawski Jan

Absolwenci Taekwondo - rocznik 1993

Gimnazjum rocznik 1993
Brzeski SebastianDahlke Natalia
Gramza JakubGramza Martyna
Harmacińska WeronikaJuruś Mateusz
Liana DawidLutostański Patryk
Nożewnik PiotrOlszewski Adam
Pałaszewska AgnieszkaSłomski Arkadiusz
Skonieczny JakubSzymańska Paulina
Świerczyński Krzysztof

Absolwenci Taekwondo - rocznik 1992

Gimnazjum rocznik 1992
Brzeziński PatrykDąbrowski Łukasz
Dudek AnnaDziewirz Katarzyna
Kalinowska AleksandraKłysz Aleksandra
Koczorowska AgnieszkaKowalczyk Marcin
Kwiatoń JanLorbiecki Dawid
Malewicz MariuszMąkol Krystian
Pietrzak IzabelaSobieszczyk Norbert
Weinerowski MarcinWojciechowski Krzysztof
Malewicz StefaniaWrzesiński Juliusz

Absolwenci Taekwondo - rocznik 1991

Gimnazjum rocznik 1991
Arendt KlaudiaBaranowski Jan
Brzykcy PatrycjaBurczyńska Kamila
Gołdysiak MartaGrządziela Monika
Kowal NataliaKula Arkadiusz
Kupińska NataliaLiterski Dawid
Małkowska LidiaMałkowska Emilia
Nowakowski ArkadiuszPałaszewska Justyna
Pawłowski Grzegorz

Absolwenci Taekwondo - rocznik 1990

Gimnazjum rocznik 1990
Bejenka KamilaBieryt Magdalena
Bołdowski PatrykJuruś Tomasz
Kociński TomaszKulikowski Bartosz
Liecau DawidPietrzak Jowita
Skonieczna AdriannaWawrzyniak Mateusz
Ziemniarska Barbara

Absolwenci Taekwondo - rocznik 1989

Gimnazjum rocznik 1989
Buczkowski MaciejDrzewiecki Michał
Gaj MarlenaGryszówka Grzegorz
Jaroń MagdalenaKasprzyk Anna
Kisiel DominikaKożańska Paulina
Kyrcz ArkadiuszMarciniak Aleksandra
Michalak AngelikaPrejs Marlena
Szefler JakubSzyszka Michał
Walkowiak MartynaWojtasińska Monika

Absolwenci liceum

Klasa Taekwondo - rocznik 1995

Liceum Ogólnokształcące - rocznik 1995
Boroński RobertChomko Tatiana
Dybowski PawełGalińska Weronika
Glazik NicoleKuźniar Robert
Śrutek WojciechTabaczyk Fabian
Tuliński RicardoZastępowski Mateusz

Klasa Taekwondo - rocznik 1994

Liceum Ogólnokształcące - rocznik 1994
Bojarski PatrykGras Marcelina
Grzybowska DariaJanowicz Ola
Lis KatarzynaLis Zuzanna
Wachowiak AgnieszkaWilczyńska Lucyna

Klasa Taekwondo - rocznik 1993

Liceum Ogólnokształcące - rocznik 1993
Ferenc DariaGramza Martyna
Harmacińska WeronikaMroczek Bartosz
Polak MichałStremlau Kamila
Szymańska PaulinaTomiak Bartosz
Żylska Adrianna

Klasa Taekwondo - rocznik 1992

Liceum Ogólnokształcące - rocznik 1992
Brzozowski MateuszDubel Adrianna
Malewicz MariuszMalewicz Stefania
Mikrut MarcinPietrzak Izabela
Sobieszczyk Norbert

Klasa Taekwondo - rocznik 1991

Liceum Ogólnokształcące - rocznik 1991
Bojarski PatrykDomagała Damian
Giełdon RobertMróz Rafał
Nowakowski ArkadiuszPałaszewska Justyna
Małakowska LidiaTomaszewski Paweł
Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email