Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Nasi mistrzowie Taekwondo

Mistrzowie Taekwondo - medale

Ta część naszej witryny poświęcona jest zawodnikom sekcji Taekwondo MUKS Piętnastka, którzy wywalczyli medale w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Europy w kategoriach wiekowych juniora młodszego, juniora, młodzieżowca oraz seniora.

Medalistom gratulujemy, a pozostałych zawodników zachęcamy do dalszej pracy i walki o najwyższe trofea.

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1998

Daria Żurek

Daria Żurek mistrz taekwondo

Brązowy medal brąz Mistrzostwa Polski Juniorów
27.06.2015 Kętrzyn junior kategoria wagowa do 55 kg.

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1998

Radosław Kęstowicz

Radosław Kęstowicz mistrz taekwondo

Brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
1-3.07.2012 Mszana Dolna junior młodszy kategoria wagowa 53 kg.

Paulina Żółkowska

Paulina Żółkowska mistrz taekwondo

Brązowy medal w kategorii do 59 kg podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Bornem Sulinowie 17-19.05.2013.

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1997

Lorbiecki Kamil

Lorbiecki Kamil mistrz taekwondo

Brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Łomża
06-08.05.2011 kategoria junior młodszy (61 kg).

Melkowska Paulina

Melkowska Paulina mistrzyni taekwondo

Brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Łomża
06-08.05.2011 kategoria junior młodszy (44 kg).

Mariusz Wojnarowicz

Mariusz Wojnarowicz mistrz taekwondo

Srebrny medal Mistrzostwa Polski Seniorów 54kg Boleslawiec
10-11.10.2014 kategoria senior (54 kg).

Srebrny medal Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kętrzyn
28.06.2015 kategoria senior (54 kg).

Srebro medal Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa
06.12.15 kategoria senior (54 kg).

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1996

Ulfig Jagoda

Ulfig Jagoda mistrzyni taekwondo

Złoty medal w Mistrzostwach Polski Seniorów kategoria do 67 kg
Olsztyn 29-30.11.2013

Złoty medal w kategorii do 63kg podczas Mistrzostw Polski Juniorów
Borne Sulinowo 17-19.05.2013.

Złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo
8-9.06.2012 kategoria junior (63 kg).

Srebrny medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo
28-29.05.2011 kategoria junior (59 kg).

Złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Ciechanów
23-25.04.2010 w kategorii junior młodszy (59 kg).

Żakowska Paulina

Żakowska Paulina mistrzyni taekwondo

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Ciechanów 23-25.04.2010 w kategorii junior młodszy (51 kg).

Brązowy medal w III Technicznych Mistrzostwach Polski Poomsae układy synchroniczne - pary.

Walczak Daniel

Walczak Daniel mistrz taekwondo

Brązowy medal w Mistrzostwach Polski Seniorów kategoria do 68 kg
Olsztyn 29-30.11.2013

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1995

Glazik Nicole

Glazik Nicole mistrzyni taekwondo

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Poomsae Osielsko 5-6.09.2009 w kategorii junior młodszy (poomsae).

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Końskie 23-25.04.2009 w kategorii junior młodszy (k7).

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1994

Lis Katarzyna

Lis Katarzyna mistrzyni taekwondo

Złoty medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kat do 67 kg 22.06.2013 Giżycko

Srebrny medal w Mistrzostwach Polski Seniorów 20-21.10.2012 Łódź

Srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Puławy
22-23.06.2012 kategoria młodzieżowiec (67 kg).

Brązowy medal na Mistrzostwach Europy Juniorów Cypr 2011 (68 kg)

Złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo
28-29.05.2011 kategoria junior (63 kg).

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Wrocław 14-15.05.2010 w kategorii junior (63 kg).

Srebrny medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Borne Sulinowo 6-7.03.2009 w kategorii junior (59 kg).

Srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Bolesławiec 25-27.04.2008 w kategorii junior (k8).

Lis Zuzanna

Lis Zuzanna mistrzyni taekwondo

Brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo
28-29.05.2011 kategoria junior (55 kg).

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Bolesławiec 25-27.04.2008 w kategorii junior (k4).

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Wrocław 14-15.05.2010 w kategorii junior (52 kg).

Wilczyńska Lucyna

Wilczyńska Lucyna mistrzyni taekwondo

Brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo
28-29.05.2011 kategoria junior (68 kg).

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Borne Sulinowo 6-7.03.2009 w kategorii junior (59 kg).

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Wrocław 14-15.05.2010 w kategorii junior (59 kg).

Bojarski Patryk

Bojarski Patryk mistrz taekwondo

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Borne Sulinowo 6-7.03.2009 w kategorii junior (51 kg).

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Wrocław 14-15.05.2010 w kategorii junior (55 kg).

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1993

Szymańska Paulina

Szymańska Paulina mistrzyni taekwondo

Brązowy medal w III Technicznych Mistrzostwach Polski Poomsae układy synchroniczne - pary.

Weronika Harmacińska

Weronika Harmacińska mistrzyni taekwondo

Brązowy medal w kategorii junior poomsae indywidualne Łowicz
2-3.10.2010 II Techniczne Mistrzostwa Polski - Poomsae.

Lutostański Patryk

Lutostański Patryk mistrz taekwondo

Złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Opole 11.05.2007 w kategorii junior młodszy (m4).

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1992

Malewicz Stefania

Malewicz Stefania mistrzyni taekwondo

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo
6-7.03.2009 w kategorii junior (52 kg).

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów Kętrzyn 30-31.05.2008 w kategorii junior (46 kg).

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo
19-20.05.2007 w kategorii junior (46 kg).

Sobieszczyk Norbert

Sobieszczyk Norbert mistrz taekwondo

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Borne Sulinowo 19-20.05.2007 w kategorii junior (48 kg).

Wrzesiński Juliusz

Wrzesiński Juliusz mistrz taekwondo

Srebrny medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Kętrzyn 30-31.05.2008 w kategorii junior (+78 kg).

Pietrzak Izabela

Pietrzak Izabela mistrzyni taekwondo

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Kętrzyn 30-31.05.2008 w kategorii junior (63 kg).

Kwiatoń Jan

Kwiatoń Jan mistrz taekwondo

Brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Borne Sulinowo 28-29.05.2011 kategoria młodzieżowiec (+87 kg).

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1991

Nowakowski Arkadiusz

Złoty medal w kategorii 58 kg w Mistrzostwach Polski AZS Olsztyn 21.11.2010.

Nowakowski Arkadiusz mistrz taekwondo

Brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Borne Sulinowo 28-29.05.2011 kategoria młodzieżowiec (58 kg).

Srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski 18-19.06.2010 Łódź w kategorii młodzieżowiec 58 kg.

Złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo Ciechanów 15-16.05.2009 w kategorii młodzieżowiec (54 kg).

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów Kętrzyn 30-31.05.2008 w kategorii junior (55 kg).

Srebrny medal na Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo 19-20.05.2007 w kategorii junior (55 kg).

Pałaszewska Justyna

Pałaszewska Justyna mistrzyni taekwondo

Brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Puławy 22-23.06.2011 kategoria młodzieżowiec (53 kg).

Złoty medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Borne Sulinowo 28-29.05.2011 kategoria młodzieżowiec (53 kg).

Srebrny medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Kętrzyn 30-31.05.2008 w kategorii junior (59 kg).

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów Borne Sulinowo
19-20.05.2007 w kategorii junior (49 kg).

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1990

Bołdowski Patryk

Bołdowski Patryk mistrz taekwondo

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Kętrzyn 28-29.04.2006 w kategorii junior młodszy (do 63 kg).

Ziemniarska Barbara

Ziemniarska Barbara mistrzyni taekwondo

Srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Kętrzyn 28-29.04.2006 w kategorii junior młodszy (do 63 kg).

Kulikowski Bartosz

Kulikowski Bartosz mistrz taekwondo

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Kętrzyn 28-29.04.2006 w kategorii junior młodszy (+78 kg).

Mistrzowie Taekwondo - rocznik 1989

Buczkowski Maciej

Buczkowski Maciej mistrz taekwondo

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Puławy 01-03.05.2005 w kategorii junior młodszy (+78 kg).

Gryszówka Grzegorz

Gryszówka Grzegorz mistrz taekwondo

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Kętrzyn 28-29.04.2006 w kategorii junior młodszy (do 63 kg).

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Puławy 01-03.05.2005 w kategorii junior młodszy (do 63 kg).

Wojtasińska Monika

Wojtasińska Monika mistrzyni taekwondo

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Kętrzyn 28-29.04.2006 w kategorii junior młodszy (do 46 kg).

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Puławy 01-03.05.2005 w kategorii junior młodszy (do 46 kg).

Kasprzyk Anna

Kasprzyk Anna - mistrzyni taekwondo

Brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Puławy 01-03.05.2005 w kategorii junior młodszy (do 49 kg).

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email