Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Plan treningów sekcji Taekwondo 2012/2013

Treningi dla dzieci i kandydatów do klas sportowych

Sekcja dzieci

Plan treningów Taekwondo dla dzieci
dzień tygodniagodzinytrener
poniedziałek17.00 - 18.15D. Głowacz
środa17.00 - 18.15D. Głowacz

Sekcja młodzieżowa

Plan treningów Taekwondo dla sekcji młodzieżowej
dzień tygodniagodzinytrener
wtorek17.00 - 18.00D. Ziemiński
czwartek17.00 - 18.00D. Ziemiński

Treningi Taekwondo dla Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

Klasa I Gimnazjum

Plan treningów Taekwondo dla klasy I Gimnazjum
dzień tygodniagodzinyzajęciatrener
poniedziałek08.05 - 09.50WFK. Kulpeksza
15.25 - 16.10basenM. Raszlińska
16.15 - 17.00WFA. Toure
wtorek13.45 - 15.25TKDG. Jagodziński
środa08.05 - 09.50TKDD. Głowacz
14.35 - 16.10TKDD. Głowacz
czwartek15.25 - 17.00TKDD. Głowacz
piątek08.05 - 09.50TKDD. Głowacz
14.35 - 16.10WFJ. Taczkowski

Skrót TKD oznacza trening Taekwondo.

Klasa II Gimnazjum

Plan treningów Taekwondo dla klasy II Gimnazjum
dzień tygodniagodzinyzajęciatrener
poniedziałek06.30 - 08.00TKDG. Jagodziński
12.50 - 14.30TKDD. Ziemiński
wtorek08.05 - 09.50TKDD. Ziemiński
15.25 - 16.10WFG. Jagodziński
16.15 - 17.00WFM. Raszlińska
środa14.35 - 16.10TKDD. Ziemiński
czwartek13.45 - 15.25WF/basenK. Kulpeksza
piątek07.15 - 08.50WFK. Kulpeksza
14.35 - 16.10TKDD. Ziemiński

Klasa III Gimnazjum

Plan treningów Taekwondo dla klasy III Gimnazjum
dzień tygodniagodzinyzajęciatrener
poniedziałek07.15 - 08.50TKDD. Głowacz
15.25 - 17.00TKDD. Głowacz
wtorek08.05 - 09.50TKDD. Głowacz
13.45 - 15.25TKDD. Ziemiński
środa07.15 - 08.50WFB. Jagos
16.15 - 17.50TKDD. Ziemiński
czwartek08.05 - 08.50WFG. Jagodziński
09.05 - 09.50basenM. Raszlińska
piątek07.15 - 08.50WFA. Toure

Treningi Taekwondo dla Liceum Mistrzostwa Sportowego

Klasa I Liceum

Plan treningów Taekwondo dla klasy I Liceum
dzień tygodniagodzinyzajęciatrener
poniedziałek07.15 - 08.50WFJ. Taczkowski
14.35 - 16.15TKDD. Ziemiński
wtorek15.25 - 17.00WFK. Kulpeksza
środa11.40 - 13.10TKDD. Głowacz
16.15 - 17.50TKDD. Głowacz
czwartek07.15 - 08.50TKDD. Ziemiński
16.15 - 17.50basen/saunaR. Gutkowski
piątek06.30 - 08.00TKDM. Kaczocha

Klasa II i III Liceum

Plan treningów Taekwondo dla klasy II i III Liceum
dzień tygodniagodzinyzajęciatrener
poniedziałek07.15 - 08.50basen/saunaM. Raszlińska
wtorek07.15 - 08.50TKDD. Głowacz
15.25 - 17.00TKDD. Ziemiński
środa11.40 - 13.10TKDM. Kaczocha
15.25 - 17.00WFA. Toure
czwartek06.30 - 08.00WFB. Jagos
15.25 - 17.00TKDG. Jagodziński
piątek06.30 - 08.00TKDD. Głowacz
Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email