Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Galeria fotografii sekcji Taekwondo

Najnowsze fotografie

Zdjęcia na Facebook'u

Najnowsze zdjęcia sekcji Taekwondo Olimpijskie znajdują się w serwisie Facebook.

Zgrupowanie sportowe w COS w Wałczu 05.10.2013

Szóstka naszych zawodników wraz z trenerem Dariuszem Głowaczem przygotowuje się do turnieju CEFTA (Cobra Cup) w Centralnym Ośrodku Sportowym w Wałczu.

Bydgoski Festiwal Organizacji Pozarządowych 07.09.2013

Członkowie grupy Show Team Taekwondo MUKS Piętnastka przedstawili pokaz promujący klasy sportowe, którym zachęcali młodych adeptów do treningu Taekwondo. Pokaz odbył się 07.09.2013 na Wyspie Młyńskiej podczas Bydgoskiego Festiwalu Organizacji Pozarządowych.

German Open Hamburg 03-04.03.2012

Międzynarodowym Turnieju 'Klasy A' German Open, który odbył się w dniach 3-4.03.2012 w Hamburgu jak co roku przyciąga najlepszych zawodników z całego świata. Był to niezły sprawdzian dla naszych zawodników. Jagoda Ulfig wywalczyła brązowy medal w kategorii juniorek do 63 kg.

Obóz Kudowa Zdrój 11-20.02.2012

W pierwszym tygodniu ferii rozpoczęliśmy obóz sportowy w Kudowie Zdrój. Przed nami nowy sezon. Oprócz przygotowania kondycyjnego i taktycznego doskonaliliśmy również naukę jazdy na nartach.

Gala Sportu Zespołu Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego

9 lutego w auli UTP jak co roku odbyła się Gala Sportu ZS Nr 5 MS podczas której powitano nowych uczniów klas sportowych, nagrodzono i wyróżniono sportowców za wybitne osiągnięcia i ciężką pracę na treningach.

Grudniowe zgrupowanie "Pierwszaków" w Bornem Sulinowo

Pod okiem trenerów Dariusza Głowacza i Grzegorza Jagodzińskiego grupa juniorów młodszych doskonaliła umiejętności techniczne i taktyczne wraz miejscowym Teamem trenera Dariusza Skiby.

Brązowy Medal Kasi w Mistrzostwach Europy Juniorów 2011

Ostatni dzień Mistrzostw Europy Juniorów w Cypryjskim Pafos przyniósł wielką radość i satysfakcję Naszemu Klubowi. Katarzyna Lis stoczyła dwa zwycięskie pojedynki. Pierwszy z Brytyjką Alexandrą Thomas 13:8, drugi z Niemką Leną Kersten 13:11. W półfinale przegrała z Serbką Violetą 14:11.
W rezultacie zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy. Występ Kasi to najwyższe jak do tej pory trofeum Taekwondo Olimpijskiego w naszym regionie.

Pozostałe fotografie sekcji Taekwondo Olimpijskie

Galeria fotografii z roku 2011

Galeria fotografii z roku 2010

Galeria fotografii z roku 2009

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon taekwondo email Facebook YouTube 7-taekwondo