Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Sekcja Taekwondo w Bydgoszczy - informacje z 2010

Nagrody Marszałka dla laureatów Olimpiady

Nagrody Marszałka dla laureatów Olimpiady Młodzieży. Złoty medal Arka. Turniej Pretendentów do Kadry Narodowej Młodzieży. Dwa medale w Lithuania Open. Zołotyj Dojang.
Więcej na stronie: Nagrody Marszałka dla laureatów Olimpiady

Taekwondo Olimpijskie

Turniej Pretendentów i szkolenie trenerów

Turniej Pretendentów do Kadry Narodowej. Szkolenie trenerów. Sokol Cup Czechy. Brąz Weroniki w II Technicznych MP-Poomsae. nformacja o zawodach: Mistrzostwa Polski Juniorów w Poomsae. Obóz sportowy Kołobrzeg 2010.
Więcej na stronie: Turniej Pretendentów i szkolenie trenerów

Czarne pasy w Taekwondo

Bal absolwentów klas 3 gimnazjum sportowego. Pokaz z okazji otwarcia Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Srebrny medal Arka w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski 2010. Pierwsze Czarne pasy w MUKS Piętnastka. Austrian Open Insbruck. Wyjazd na obóz letni do Kołobrzegu.
Więcej na stronie: Czarne pasy w Taekwondo

Mistrzostwa Polski w Taekwondo

Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Złoty medal Justyny Pałaszewskiej w Puławach. Cztery kwalifikacje na Mistrzostwa Polski Juniorów. Medale w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. 2 Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Medale Pierwszaków.
Więcej na stronie: Mistrzostwa Polski w Taekwondo

Nabór do Gimnazjum i OOM Bydgoszcz

Nabór do Gimnazjum Taekwondo. Eliminacje do OOM Bydgoszcz. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Taekwondo. Wyjazd na Otwarte Mistrzostwa Mazowsza. II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów. Zgrupowanie z koreańczykami.
Więcej na stronie: Nabór do Gimnazjum i OOM Bydgoszcz

Gala Sporu Zespołu Szkół Nr 5

Gala Sporu Zespołu Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego. Stypendia Sportowe przyznane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Stypendia Prezydenta Bydgoszczy dla Patryka i Darii. Obóz Zimowy Kudowa Zdrój 18-27.01.2010.
Więcej na stronie: Gala Sporu Zespołu Szkół Nr 5

Informacje archiwalne sekcji Taekwondo

2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 | 2007

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon taekwondo email Facebook YouTube 7-taekwondo