Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Subskrypcja wiadomości z sekcji Taekwondo Olimpijskie

Możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla Ciebie opcję z przedstawionych poniżej.

Opcja 1 - Odbieraj powiadomienia pocztą e-mail.

Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o wszystkich zmianach w serwisie. Po wpisaniu adresu e-mail i kliknięciu przycisku 'Subskrybuj' pojawi się okienko w którym wystarczy prawidłowo przepisać kod i kliknąć przycisk 'Complete Subscription Request'.

Powiadomienia zawierają wyłącznie nowe informacje z kanału wiadomości RSS oraz link umożliwiający wypisanie się z subskrypcji.

Opcja 2 - Skorzystaj z czytnika kanałów RSS

Jeśli korzystasz już z któregoś z wymienionych niżej czytników RSS, kliknij jego ikonę, by automatycznie dodać adres strony do subskrypcji. W przeciwnym razie kliknięcie jednego z poniższych przycisków przeniesie Cię na stronę rejestracji.

Dodaj do Google Reader Dodaj do My Yahoo Dodaj do Bloglines

Możesz też po prostu skopiować podany niżej adres i wkleić go w polu Dodaj kanał (lub podobnym) znajdującym się w czytniku RSS, z którego korzystasz.

http://feeds.feedburner.com/taekwondo-bydgoszcz

Opcja 3 - Użyj swojej przeglądarki

Większość dzisiejszych przeglądarek oferuje funkcje pozwalające pobierać informacje o zmianach na stronach WWW, więc zamiast uruchamiać czytnik kanałów RSS możesz odczytać nowe wpisy bezpośrednio w oknie przeglądarki. Kanał wiadomości wyświetla się poprawnie w przeglądarkach Internet Explorer, Firefox, Opera i Safari. W przeglądarce Chrome należy zainstalować odpowiednią wtyczkę

Zobacz kanał wiadomości RSS

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon taekwondo email Facebook YouTube 7-taekwondo