Jesteś tutaj:
Strona główna » Archiwum 2011 » Mistrzostwa Polski i Turniej Bydgoszcz Cup

Mistrzostwa Polski i Turniej Bydgoszcz Cup

7 medali na Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim

W dniach 28-29.05.2011 w miejscowości Borne Sulinowo odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim.

Ekipa MUKS Piętnastka wywalczyła 7 medali (4 juniorzy i 3 młodzieżowcy).

Wśród juniorów medale zdobyli:

Bydgoszcz Cup

Na zdjęciu od lewej: trener Daniel Ziemiński, Zuzanna Lis, Katarzyna Lis, Lucyna Wilczyńska, Jagoda Ulfig, trener Dariusz Głowacz.

Wśród młodzieżowców medale zdobyli:

Na zdjęciu od lewej: trener Grzegorz Jagodziński, Jan Kwiatoń, Daria Ferenc, Justyna Pałaszewska, trener Dariusz Głowacz, Arkadiusz Nowakowski, trener Daniel Ziemiński

W klasyfikacji klubowej juniorzy z MUKS Piętnastka zajęli 4 miejsce, a młodzieżowcy 9. W zawodach udział wzięło 46 klubów z Polski.

Zawodnicy trenują taekwondo olimpijskie pod opieką trenerów Dariusza Głowacza, Daniela Ziemińskiego i Grzegorza Jagodzińskiego. Medalistom gratulujemy!

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieży - informacja o wyjeździe

Wyjazd busem w dniu 27.05.2011 piątek godz.14.00 ZS nr 5 MS oraz godz.14.30 Hala Łuczniczka.
Powrót dnia 29.05.2011 niedziela w godzinach wieczornych.
Miejsce noclegu: BORNE SULINOWO PENSJONAT GEO ul. Chrobrego 29C.
Uczestnicy zabierają ze sobą aktualną książeczkę zdrowia sportowca oraz wszystkie własne ochraniacze.

Międzynarodowy Turniej Bydgoszcz Cup

W sobotę 14 maja, odbyła się III edycja międzynarodowego turnieju juniorów i juniorów młodszych BYDGOSZCZ CUP 2011. W zawodach wystartowało 81 juniorów i 95 juniorów młodszych z takich państw jak Bośnia i Hercegowina, Litwa i 28 polskich klubów Taekwondo Olimpijskiego. W klasyfikacji Drużynowej MUKS Piętnastka zajął 9 m-ce.

Zawodnicy wywalczyli 8 medali, 2 złote (Katarzyna Lis i Lucyna Wilczyńska) oraz 6 brązowych. Zapraszamy do działu wyniki. Medalistom gratulujemy!!!