Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Jesteś tutaj:
Strona główna » Archiwum 2012 » Konsultacje sparingowe i mistrzostwa

Konsultacje sparingowe i mistrzostwa

Srebro Kasi w Mistrzostwach Polski Seniorów

W niedzielę 21 października w łódzkiej hali AZS odbyły się XXXI Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Nasza Zawodniczka Katarzyna Lis stoczyła 3 pojedynki i wywalczyła srebrny medal w kategorii -67kg. w Pierwszej walce pokonała 10:0 Kamilę Krygier z AZS UWM Olsztyn. W drugiej walce wygrała 6:1 z Modzieżową Mstrzynię Polski Aleksandrą Anisiewicz z AZS AWF Warszawa. W finale uległa 4:6 Aleksandrze Krzemienieckiej AZS AWF Warszawa( Mistrzyni Europy Młodzieży do 21 lat).

Kasia trenuje pod opieka trenerów: Dariusza Głowacza, Daniela Ziemińskiego, Grzegorza Jagodzińskiego. Medalistce Gratulujemy!!!

Mistrzostwach Polski Seniorów

Na zdjęciu Katarzyna Lis na podium (foto D. Ziemiński).

Dwa medale kadetów w turnieju na Litwie

W dniach 19-20.10.2012 w Wilnie odbył się Litewski Turniej Młodzieży Szkolnej. Uczennice klasy drugiej Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 54 w Bydgoszczy wywalczyły dwa medale:

Uczennice trenują pod opieką trenera Dariusza Głowacza.

Wilno 2012

Na zdjęciu kadra wojewódzka na po turnieju w Wilnie (Paulina Żółkowska druga od lewej, Ewelina Dybowska czwarta od lewej) foto D. Głowacz Medalistkom gratulujemy!!!

Międzynarodowa Konsultacja sparingowa w Poznaniu

22.09.2012 nasi zawodnicy wzięli udział w Międzynarodowej Konsultacji Sparingowej Taekwondo w Poznaniu. W czasie spotkania doskonalono elementy taktyczne z zawodnikami Polski, Litwy i Czech.

Konsultacja sparingowa w Poznaniu

Na zdjęciu uczestnicy konsultacji (foto G. Jagodziński)

Informacje archiwalne sekcji Taekwondo z roku 2012

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon taekwondo email Facebook YouTube 7-taekwondo