Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Nasze osiągnięcia w Taekwondo w 2007 roku

I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Ciechanów 10.11.2007
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Sobieszczyk Norbertzłotojunior51 kg
Malewicz Stefaniazłotojunior46 kg
Domagała Damiansrebrojunior48 kg
Mróz Rafałbrązjunior73 kg
Nowakowski Arkadiuszbrązjunior55 kg
Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-pomorskiego 28.10.2007 (* klub BKS Centrum)
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Malewicz Stefaniazłotojunior52 kg
Pietrzak Izabelazłotojunior59 kg
Olszewski Adamzłotojunior51 kg
Domagała Damian*złotojunior48 kg
Pałaszewska Justynasrebrojunior59 kg
Harmacińska Weronikasrebrojunior52 kg
Lutostański Patryksrebrojunior48 kg
Szymańska Paulinasrebrojunior44 kg
Świerczyński Krzysztofsrebrojunior55 kg
Mróz Rafał*srebrojunior68 kg
Pałaszewska Agnieszkabrązjunior49 kg
Nowakowski Arkadiuszbrązjunior55 kg
Sobieszczyk Norbertbrązjunior55 kg
Słomski Arkadiuszbrązjunior51 kg
Nożewnik Piotrbrązjunior59 kg
Zawodnicy wywalczyli II m-ce drużynowo zdobywając puchar
Sokol Cup 20.10.2007 (Hradec Kralowe, Czechy)
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Pałaszewska Justynazłotojunior52 kg
Sobieszczyk Norbertzłotojunior48 kg
Lutostański Patrykzłotojuniory51 kg
Mróz Rafałsrebrojunior68 kg
Świerczyński Krzysztofsrebrojunior51 kg
Harmacińska Weronikasrebrojunior52 kg
Domagała Damianbrązjunior48 kg
Nowakowski Arkadiuszbrązjunior59 kg
Mąkol Krystianbrązjunior73 kg
Słomski Arkadiuszbrązjunior55 kg
Mistrzostwa Polski Juniorów w Bornem Sulinowo 19-20.05.2007
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Malewicz Stefaniazłotojunior46 kg
Pałaszewska Justynazłotojunior49 kg
Nowakowski Arkadiuszsrebrojunior55 kg
Sobieszczyk Norbertbrązjunior48 kg
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza 21.04.2007
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Norbert Sobieszczykzłotojunior49 kg
Justyna Pałaszewskazłotojunior49 kg
Stefania Malewiczzłotojunior46 kg
Arek Nowakowskisrebrojunior54 kg
Ada Skoniecznabrązjunior62 kg
Iza Pietrzakbrązjunior59 kg
Mariusz Malewiczbrązjunior49 kg
Dawid Lorbieckibrązjunior73 kg
Arek Słomskizłotojunior młodszy50 kg
Weronika Harmacińskasrebrojunior młodszy53 kg
Krzysztof Świerczyńskisrebrojunior młodszy50 kg
Paulina Szymańskabrązjunior młodszy49 kg
Agnieszka Pałaszewskabrązjunior młodszy49 kg
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole 11.05.2007
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Patryk Lutostańskizłotojunior młodszym4
Mateusz JuruśIVm-cejunior młodszym5
Eliminacje do OOM Dąbrowa Chełmińska 31.03.2007
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Weronika Harmacińskazłotojunior młodszyk7
Lutostański Patrykzłotojunior młodszym4
Mateusz Juruśbrązjunior młodszym5
Arek Słomskibrązjunior młodszym5
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim (Runda I) Ciechanów 23-24.02.2007
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Stefania Malewiczzłotojuniordo 46 kg
Justyna Pałaszewskasrebrojuniordo 52 kg
Izabela Pietrzaksrebrojuniordo 59 kg
Norbert Sobieszczykbrązjuniordo 45 kg
Arkadiusz Nowakowskibrązjuniordo 55 kg
Paulina Kożańskabrązmłodzieżowiecdo 57 kg

Osiągnięcia w innych latach

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email