Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Nasze osiągnięcia w Taekwondo w 2008 roku

I eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Krasny Staw 12-13.12.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Justyna Pałaszewskazłotomłodzieżowiec57kg
Arkadiusz Nowakowskibrązmłodzieżowiec54kg
Damian Domagałabrązmłodzieżowiec54kg
I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Śrem 28-29.11.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior59kg
Stefania Malewiczsrebrojunior49kg
Mateusz Juruśbrązjunior59kg
Litewski Turniej Młopdzieży Szkolnej w Taekwondo Olimpijskim 21-22.11.2008 (Šiauliai, Lietuva)
imię i nazwisko medalkategoriawaga
Zuzanna Liszłotokadet50kg
Katarzyna Lissrebrokadet+58kg
Weronika Harmacińskasrebrojunior58kg
Arkadiusz Słomskibrązjunior63kg
Sponsor Cup Bydgoszcz 25.10.2008
imię i nazwisko medalkategoriawaga
Justyna Pałaszewskazłotojunior59kg
Błażej Bojarskizłotojunior63kg
Patryk Bojarskizłotokadet52kg
Zuzanna Liszłotokadet48kg
Katarzyna Liszłotokadet64kg
Arkadiusz Słomskisrebrojunior59kg
Patrycja Czeszejkobrązkadet56 kg
Lucyna Wilczyńskabrązkadet56 kg
Lidia Małkowskabrązjunior48-53kg
Otwarte Mistrzostwa Woj Kuj-Pom Fordon 12.10.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Lidia Małkowskasrebrojunior46kg
Zuzanna Lisbrązjunior młodszy49kg
Patrycja Czeszejkozłotojunior młodszy52kg
Lucyna Wilczyńskasrebrojunior młodszy52kg
Katarzyna Liszłotojunior młodszy59kg
Justyna Pałaszewskazłotojunior59kg
Patryk Bojarskizłotojunior młodszy51kg
Patryk Leśniakbrązjunior młodszy51kg
Arkadiusz Słomskibrązjunior59kg
Mateusz Juruśbrązjunior59kg
Bojarski Błażejbrązjunior63kg
Jędrzej Łapkabrązjunior młodszy78kg
Zołotyj Dojang Ukraina Dnieprodzierżyńsk 3-5.10.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Justyna Pałaszewskazłotojunior59kg
Stefania Malewiczbrązjunior46kg
Warsaw Cup 12-13.09.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Stefania Malewiczbrązjunior49kg
Juliusz Wrzesińskibrązjunior+78kg
Mistrzostwach Polski Juniorów Olsztyn 30-31.05.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Nowakowski Arkadiuszzłotojunior55 kg
Malewicz Stefaniazłotojunior46 kg
Pałaszewska Justynasrebrojunior59 kg
Wrzesiński Juliuszsrebrojunior+78 kg
Pietrzak Izabelabrązjunior63 kg
Lomma Cup 24-25.05.2008 (Szwecja)
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowski złotojunior55 kg
Stefania Malewiczzłotojunior46 kg
Justyna Pałaszewskasrebrojunior59 kg
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Bolesławiec 25-27.04.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lissrebrojuniork8
Zuzanna Lisbrązjuniork4
Cobra Cup Praga (Czechy) 17.03.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Mróz Rafał *brązjunior73kg
Nowakowski Arkadiuszbrązjunior55 kg
Sobieszczyk Norbert brązjunior51 kg
Domagała Damian *brązjunior48 kg
* zawodnicy z BKS Centrum
Mistrzostwa Polski Juniorów Runda II Olsztyn 14-15.03.2008
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Pietrzak Izabelazłotojunior63 kg
Pałaszewska Justynasrebrojunior59 kg
Wrzesiński Juliuszsrebrojunior+78 kg
Lutostański Patrykbrązjunior51 kg
II eliminacje strefy zachodniej do O.O.M. 09.03.2008. Kwalifikacje na Olimpiadę dostały osoby z medalem złotym lub srebrnym.
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Lis Katarzynazłotojunior
Lis Zuzannasrebrojunior
Bojarski Patryksrebrojunior
Leśniak Patrykbrązjunior

Osiągnięcia w innych latach

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email