Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Nasze osiągnięcia w Taekwondo

Taekwondo - nasze osiągnięcia

Ta część witryny zawiera wszystkie osiągnięcia sekcji Taekwondo działającej przy Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym "Piętnastka" w Bydgoszczy zdobyte na olimpiadach, mistrzostwach, turniejach i eliminacjach w kategoriach wiekowych juniora młodszego, juniora, młodzieżowca oraz seniora.

Medalistom gratulujemy, a pozostałych zawodników zachęcamy do dalszej pracy i walki o najwyższe trofea.

Medale zdobyte w 2012 roku

Wesołek Cup Finał 8.12.2012 Śrem
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Radosław KęstowiczzłotokadetM18
Maciej DondalskibrązkadetM18
Remigiusz SahmbrązkadetM8
Ewelina DybowskabrązkadetK7
Paulina ŻółkowskabrązkadetK8
Turniej Klasy A Paris Open 2012 Francja 30.11-2.12.2012
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigbrązjunior63 kg
Turniej klasy A Croatia Open 9-11.11.2012 Zagrzeb
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotosenior67 kg
Mistrzostwa Polski Seniorów 20-21.10.2012 Łódź
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lissrebrosenior67 kg
Litewski Turniej Młodzieży Szkolnej 19-20.10.2012 Wilno
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Paulina Żółkowskasrebrokadet57 kg
Ewelina Dybowskabrązkadet45 kg
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 1-3.07.2012 Mszana Dolna
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Radosław Kęstowiczbrązjunior młodszy53 kg
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 22-23.06.2012 Puławy
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lissrebromłodzieżowiec67 kg
Justyna Pałaszewskabrązmłodzieżowiec53 kg
Mistrzostwa Polski Juniorów 8-9.06.2012 Borne Sulinowo
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotojunior63 kg
II kolejka Wesołek Cup Pleszew 27.05.2012
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Radosław Kęstowiczzłotojunior młodszyM18
Paulina Żółkowskazłotojunior młodszyK8
Dominika Lesińskasrebrojunior młodszyK9
Milena Kowalczyksrebrojunior młodszyK7
Ewelina Dybowskabrązjunior młodszyK7
Międzynarodowy Turniej Bydgoszcz Cup 19.05.2012
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotojunior63 kg
Robert Kuźniarbrązjunior78 kg
Mariusz Wojnarowiczbrązjunior45 kg
Dominika Lesińskazłotojunior młodszy55 kg
Ewelina Dybowskabrązjunior młodszypoomsae drużynowo
Anna Pieczkabrązjunior młodszypoomsae drużynowo
Milena Kowalczykbrązjunior młodszypoomsae drużynowo
II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieży 27-29.04.2012 Bełżyce
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Justyna Pałaszewskazłotomłodzieżowiec53 kg
Paulina Melkowskabrązjunior46 kg
Mariusz Wojnarowiczbrązjunior45 kg
Eliminacja Strefy Zachodniej do OOM Luzino 20-21.04.2012
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Kęstowicz Radosławsrebrojunior młodszy53 kg
Żółkowska Paulinasrebrojunior młodszy51 kg
Dybowska Ewelinabrązjunior młodszy44 kg
Międzynarodowy Turniej Klasy A Belgian Open 30.03-01.04.2012 Gent
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigbrązjunior63 kg
Paulina Żoakowskabrązjuniorpoomase pary
1 eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieży 23-25.03.2012 Jarocin
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotojunior63 kg
Samanta Ziółkowskabrązjunior55 kg
Robert Kuźniarbrązjunior+78 kg
Katarzyna Liszłotomłodzieżowiec67 kg
Justyna Pałaszewskabrązmłodzieżowiec62 kg
Międzynarodowy Turniej Klasy A German Open 3-4.03.2012 Hamburg
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigbrązjunior63 kg

Osiągnięcia w innych latach

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email