Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Nasze osiągnięcia w Taekwondo

Medale zdobyte w 2010 roku

Międzynarodowy Turniej Warsaw Cup 26-28.11.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lisbrązjunior63 kg
Mistrzostwa Polski AZS Olsztyn 21.11.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowskizłotomłodzieżowiec58 kg
Lithuania Open - Litwa, Siauliai 14.11.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotojunior59 kg
Marcin Wierzbickisrebrojunior57 kg
Turniej Pretendentów do Kadry Narodowej Młodzieży Łódź 5-6.11.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowskizłotomłodzieżowiec58 kg
Daria Ferenc *złotomłodzieżowiec46 kg
* zawodniczka BKS Centrum
Międzynarodowy Turniej Taekwondo Zołotyj Dojang Dnieprodzierżyńsk Ukraina
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowskisrebromłodzieżowiec58 kg
Jagoda Ulfigbrązjunior59 kg
Turniej Pretendentów do Kadry Narodowej Juniora Olsztyn 24.10.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Lucyna Wilczyńskasrebrojunior63 kg
Katarzyna Lisbrązjunior63 kg
Międzynarodowy Turniej Taekwondo Sokol Cup Hradec Kralowe Czechy 09.10.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jakub Grabarskizłotojunior49 kg
Daniel Walczakzłotojunior57 kg
Jagoda Ulfigzłotojunior59 kg
II Techniczne Mistrzostwa Polski - Poomsae 2-3.10.2010 Łowicz
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Weronika Harmacińskabrązjuniorpoomsae indywidualne
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 18-19.06.2010 Łódź
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowskisrebromłodzieżowiec58 kg
Austrian Open Insbruck 4-6.06.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lissrebrojunior63 kg
Daria Ferencbrązjunior44 kg
Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław 14-15.05.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Daria Ferenc *srebrojunior42 kg
Zuzanna Lisbrązjunior52 kg
Lucyna Wilczyńskabrązjunior59 kg
Patryk Bojarskibrązjunior55 kg
Bartosz Tomiak5 m-cejunior73 kg
* zawodnik BKS Centrum, uczeń ZS Nr 5 MS
II eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski 07-08.05.2010 Puławy
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Justyna Pałaszewskazłotomłodzieżowiec57 kg
III eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów 30.04-01.05.2010 Krasnystaw
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Zuzanna Lisbrązjunior52 kg
Bartosz Tomiakbrązjunior73 kg
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 23-25.04.2010 Ciechanów
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotojunior młodszy59 kg
Paulina Żakowskabrązjunior młodszy51 kg
Jakub Płaczek *srebrojunior młodszy57 kg
* zawodnik KS KAROR
I Eliminacja do OOM 20.03.2010 Bydgoszcz Fordon
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigsrebrojunior młodszy59 kg
Paulina Żakowskasrebrojunior młodszy51 kg
Mikołaj Woźniakbrązjunior młodszy+69 kg
Jakub Bieniaszewskibrązjunior młodszy65 kg
Mateusz Stefańskibrązjunior młodszy49 kg
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza 12-13.03.2010 Ciechanów
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Lucyna Wilczyńskasrebrojunior63 kg
Jagoda Ulfigzłotojunior młodszy59 kg
Mikołaj Woźniaksrebrojunior młodszy+69 kg
Paulina Żakowskasrebrojunior młodszy51 kg
II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Bydgoszcz 26-27.02.2010
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Patryk Bojarskizłotojunior55 kg
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Bartosz Tomiakbrązjunior73 kg

Osiągnięcia w innych latach

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email