Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Nasze osiągnięcia w Taekwondo w 2009 roku

I Eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Giżycko 4-5.12.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowskisrebromłodzieżowiec58 kg
Stefania Malewiczbrązmłodzieżowiec52 kg
Warsaw Cup 2009 - Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy 20-21.11.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lisbrązjunior63 kg
Stefania Malewiczbrązmłodzieżowiec52 kg
Międzynarodowy Litewski Turniej Taekwondo Siaulai 9-15.11.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Ricardo Tulińskizłotokadet54 kg
Mateusz Pałaszewskizłotokadet50 kg
Marek Ceglarskibrązkadet50 kg
Jakub Płaczeksrebrokadet54 kg
I Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Olsztyn 17.10.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lisbrązjunior63 kg
Zuzanna Lisbrązjunior52 kg
Mistrzostwa Polski Poomsae Osielsko 5-6.09.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Nicole Glazikzłotojunior młodszypoomsae
Olimpiade del Tricolore 21-26.08.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Patryk Bojarskisrebrojunior55 kg
Daria Ferencsrebrojunior42 kg
Turniej Pretendentów na Mistrzostwa Świata i Igrzyska Olimpijskie 2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Patryk Bojarskibrązjunior55 kg
Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław 2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Damian Domagałabrązsenior54 kg
Bydgoszcz Cup 29-31.05.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowskizłotosenior58 kg
Błażej Bojarskizłotosenior68 kg
Damian Domagałabrązsenior58 kg
Katarzyna Liszłotojunior59 kg
Krystian Mąkolsrebrojunior78 kg
Patryk Leśniaksrebrojunior55 kg
Nicole Glazikzłotojunior młodszy55 kg
Dawid Leśniaksrebrojunior młodszy45 kg
Mateusz Zastępowskibrązjunior45 kg
Wójcik Michałzłotojuniorpoomse
Paulina Szymańskazłotojuniorpoomse
Damian Domagałabrązseniorpoomse
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Ciechanów 15-16.05.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowskizłotomłodzieżowiec54 kg
Damian Domagałabrązmłodzieżowiec54 kg
Justyna PałaszewskaV m-cemłodzieżowiec57 kg
Międzynarodowy Turniej Lomma Cup Szwecja 8-10.05.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior59 kg
Zuzanna Liszłotojunior49 kg
Patryk Bojarskizłotojunior55 kg
Damian Domagałazłotosenior54 kg
Dawid Leśniakzłotosenior48 kg
Nicole Glaziksrebrojunior55 kg
Lucyna Wilczyńskasrebrojunior59 kg
Mąkol Krystiansrebrojunior73 kg
Pałaszewska Justynasrebrosenior59 kg
Nowakowski Arkadiuszbrązsenior58 kg
Weronika Harmacińskabrązjunior59 kg
Tuliński Ricardobrązjunior48 kg
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Końskie 23-25.04.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Nicole Glazikbrązjunior młodszyK7
II eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Zgorzelec 27-28.03.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Nicole Glazikzłotojunior młodszyK7
Mateusz Zastępowskizłotojunior młodszyM4
Marek Ceglarskizłotojunior młodszyM5
Dawid Leśniaksrebrojunior młodszyM5
Ricardo Tulińskisrebrojunior młodszyM6
Mistrzostwa Polski Juniorów Borne Sulinowo 6-7.03.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Patryk Bojarskizłotojunior51 kg
Katarzyna Lissrebrojunior59 kg
Stefania Malewiczbrązjunior49 kg
Lucyna Wilczyńskabrązjunior59 kg
Trenerzy: Dariusz Głowacz i Daniel Ziemiński
Turniej Pretendentów do Kadry Narodowej Seniorów 28.02.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Arkadiusz Nowakowskisrebrosenior54 kg
Medaliści II Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów Sierpc 13-14.02.2009
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Patryk Bojarskizłotojunior51 kg
Jan Kwiatońsrebrojunior+78 kg
Lucyna Wilczyńskabrązjunior59 kg
Zuzanna Lisbrązjunior49 kg

Osiągnięcia w innych latach

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email