Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Nasze osiągnięcia w Taekwondo

Taekwondo - nasze osiągnięcia

Ta część witryny zawiera wszystkie osiągnięcia sekcji Taekwondo działającej przy Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym "Piętnastka" w Bydgoszczy zdobyte na olimpiadach, mistrzostwach, turniejach i eliminacjach w kategoriach wiekowych juniora młodszego, juniora, młodzieżowca oraz seniora.

Medalistom gratulujemy, a pozostałych zawodników zachęcamy do dalszej pracy i walki o najwyższe trofea.

Medale zdobyte w 2013 roku

Park Cup 07-08.12.2013 Sindelfingen (Niemcy)
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotosenior67 kg
Mistrzostwa Polski Seniorów Olsztyn 29-30.11.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotosenior67 kg
Daniel Walczakbrązsenior68 kg
4 miejsce drużynowo w Polsce
Owarte Mistrzostwa Mazowsza, Sierpc 23.11.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Mariusz Wojnarowiczzłotojunior55 kg
Daniel Walczakbrązjunior68 kg
Puchar Poomsae Centrum Kultury Ambasady Republiki Korei 16.11.13 Łowicz
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Anna Pieczkasrebrojunior poomsae indywidualnie
Natalia Górskabrązjuniorpoomsae indywidualnie
Sokol Cup / CEFTA 2013 Hradec Kralowe 12.10.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Kamil Lorbieckizłotojunior78 kg
Daniel Walczaksrebrojunior68 kg
Radosław Kęstowiczsrebrojunior63 kg
Mariusz Wojnarowiczbrązjunior55 kg
Maciej Dondalskibrązjunior59 kg
Agata Graczykbrązkadet51 kg
Adam Kumor5 m-cekadet+65 kg
Bartosz Naumowiczbrązjunior59 kg (BKS Centrum)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 21-22.06.2013 Giżycko
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotomłodzieżowiec67 kg
Kuźniar Robert5 m-cemłodzieżowiec87kg
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łowicz
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Izabela Bilicka5 m-cejunior młodszy55 kg
Aleksandra Halicka5 m-cejunior młodszy59 kg
Wesołek Cup Pleszew 01.06.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Izabela Bilickasrebrokadetkat K7
Agata Graczykzłotokadetkat K7
Julia Appeltzłotokadetkat K8
Aleksandra Halickasrebrokadetkat K8
Michał Maciejewskibrązkadetkat M8 (reprezentuje BKS Centrum)
Austrian Open 1-2.06.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Daniel Walczak5 m-cejunior68 kg
Techniczne Mistrzostwa Polski / Puchar Prezesa PZTO (Nidzica 24-25.05.2013)
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Agata Graczykbrązkadetindywidualnie 8-5 kup
Michał Maciejewskisrebrokadetindywidualnie POOM
Dariusz Głowaczbrązseniorgr II indywidualnie DAN
Ewelina Dybowskabrązjuniordrużynowo 4-1 kup (15-30 lat) zesp 1
Milena Kowalczykbrązjuniordrużynowo 4-1 kup (15-30 lat) zesp 1
Anna Pieczkabrązjuniordrużynowo 4-1 kup (15-30 lat) zesp 1
Samanta Ziółkowskabrązjuniordrużynowo 4-1 kup (15-30 lat) zesp 2
Natalia Górskabrązjuniordrużynowo 4-1 kup (15-30 lat) zesp 2
Martyna Dorniakbrązjuniordrużynowo 4-1 kup (15-30 lat) zesp 2
Mistrzostwa Polski Juniorów 17-19.05.2013 Borne Sulinowo
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotojunior63 kg
Paulina Żółkowskabrązjunior59 kg
Kamil Lorbiecki5 m-cejunior73 kg
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 21 Mołdawia 19.04.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lis5 m-cesenior67 kg
Rankingowy Turniej PZTO Bydgoszcz Cup 19-20.04.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Jagoda Ulfigzłotojunior63 kg
Kamil Lorbieckibrązjunior73 kg
Paulina Żółkowska5 m-cejunior55 kg
Samanta Ziółkowska5 m-cejunior55 kg
Mariusz Wojnarowicz5 m-cejunior55 kg
Maciej Dondalski5 m-cejunior51 kg
Daniel Walczak5 m-cejunior68 kg
Paulina Biskup5 m-cekadet51 kg
Appelt Julia5 m-cekadet55 kg
Aleksandra Halicka5 m-cekadet59 kg
Adam Kumor5 m-cekadet65 kg
I kolejka Wesołek Cup Kórnik 16.03.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Julia AppeltbrązkadetK12
Izabela BilickabrązkadetK12
Aleksandra HalickabrązkadetK13
Sebastian MrózbrązkadetM20
Turniej Klasy A Trelleborg Open 9-10.02.2013 Szwecja
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotosenior67 kg
Puchar Poolski Poomsae Taekwondo Olimpijskiego Nidzica 1-2.02.2013
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Paulina Żakowskazłotojuniorindywidualnie 4-1kup
Ewelina Dybowskazłotojuniorindywidualnie 8-5kup
Milena Kowalczykbrązjuniorindywidualnie 8-5kup
Dariusz Głowaczbrązsenior Gr IIindywidualnie
Ewelina Dybowskabrązjuniordrużynowo
Milena Kowalczykbrązjuniordrużynowo
Anna Pieczkabrązjuniordrużynowo

Osiągnięcia w innych latach

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email