Taekwondo Olimpijskie w Bydgoszczy

Nasze osiągnięcia w Taekwondo

Medale zdobyte w 2011 roku

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Ciechanów 29.10.2011
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Zuzanna Liszłotojunior59 kg
Jagoda Ulfigzłotojunior63 kg
Daniel Walczaksrebrojunior63 kg
Międzynarodowy Turniej Taekwondo Sokol Cup 15.10.2011 Hradec Kralowe
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Samanta Ziółkowskazłotokadet55 kg
Adriana Gołdynzłotokadet51 kg
Kamil Lorbieckisrebrokadet65 kg
Mariusz Wojnarowiczsrebrokadet41 kg
Anna Ceglarskabrązkadet51 kg
Mistrzostwa Europy Juniorów Pafos Cypr 3-9.10.2011
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Lisbrązjunior68 kg
Międzynarodowy Turniej Warsaw Cup 9-11.09.2011
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Jagoda Ulfigsrebrojunior59 kg
Mistrzostwa Polski Juniorów / Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim 28-29.05.2011 Borne Sulinowo
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Jagoda Ulfigsrebrojunior59 kg
Zuzanna Lisbrązjunior55 kg
Lucyna Wilczyńskabrązjunior68 kg
Justyna Pałaszewskazłotomłodzieżowiec53 kg
Arkadiusz Nowakowskibrązmłodzieżowiec58 kg
Jan Kwiatońbrązmłodzieżowiec+87 kg
Jakub Płaczek *srebrojunior59 kg
Agnieszka Wachowiak *brązmłodzieżowiec46 kg
Daria Ferenc **złotomłodzieżowiec46 kg
* zawodnik KS KAROR
** zawodnik BKS Centrum
Międzynarodowy Turniej Bydgoszcz Cup 14.05.2011
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Lucyna Wilczyńskazłotojunior68 kg
Patryk Bojarskibrązjunior59 kg
Ricardo Tulińskibrązjunior59 kg
Jakub Grabarskibrązjunior51 kg
Kamil Lorbieckibrązjunior młodszy61 kg
Anna Ceglarskabrązjunior młodszy47 kg
Adriana Gołdynbrązjunior młodszy51 kg
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łomża 06-08.05.2011
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Kamil Lorbieckibrązjunior61 kg
Paulina Melkowskabrązjunior44 kg
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Bydgoszcz 02.04.2011
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Paulina Melkowskazłotojunior młodszy44 kg
Samanta Ziółkowskasrebrojunior młodszy55 kg
Martyna Dorniaksrebrojunior młodszy59 kg
Dominik Pliszkazłotojunior młodszy65 kg
Kamil Lorbieckibrązjunior młodszy61 kg
Mariusz Wojnarowiczbrązjunior młodszy37 kg
Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Krasnystaw 25-27.03.2011
imię i nazwiskomedalkategoriawaga
Lucyna Wilczyńskazłotojunior68 kg
Katarzyna Liszłotojunior63 kg
Jagoda Ulfigbrązjunior59 kg
III Techniczne Mistrzostwa Polski w Poomsae, Łowicz 19.03.2011
imię i nazwiskomedalkategoria
Paulina Szymańskabrązukłady synchroniczne pary
Paulina Żakowskabrązukłady synchroniczne pary

Osiągnięcia w innych latach

Gimnazjum 54 nabór 2014 taekwondo telefon Facebook YouTube poleć stronę
Facebook  NK  Twitter  Google+  Dodaj do GaduGadu  email
7-taekwondo taekwondo email